Stowarzyszenie Rozwoju
i Promocji Kultury, Sportu
i Rekreacji Gminy Jabłonna Lacka "Jabłoń"

Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Jabłonna Lacka "Jabłoń"

Celem Stowarzyszenia jest integracja lokalnej społeczności w duchu poszanowania tradycji kulturowej regionu, kreowanie wizerunku gminy Jabłonna Lacka jako atrakcyjnego terenu kulturotwórczego i rekreacyjnego. Inicjowanie i prowadzenie działalności kulturalnej, sportowej i rekreacyjnej we współpracy z organizacjami społecznymi i organami administracji rządowej i samorządowej. Organizowanie przedsięwzięć społeczno - kulturalnych na rzecz przywiązania do rodzinnego regionu.

Stowarzyszenie pomaga przy organizacji szeregu przedsięwzięć kulturalnych, oświatowych i sportowych na terenie gminy i poza nią. Było organizatorem i współorganizatorem licznych imprez. Prowadzi ścisłą współpracę z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Samorządowym Klubem Sportowym "Jabłonianka".

Adres:
08-304 Jabłonna Lacka
ul. Kubusia Puchatka 1
tel. 25 787 11 47
NIP: 8231566415

Regon: 140171368

Pokaż na mapie

Zarząd: Barbara Janina Gizińska, Marzenna Beata Szymańska, Halina Maria Litwiniak, Wacław Giziński, Andrzej Zbigniew Strzałkowski.

Organ Nadzoru: Anna Stankiewicz, Grażyna Góralczuk, Gracjan Juliusz Kamont,