Integracyjny Piknik Rodzinny

Integracyjny Piknik Rodzinny 2013 Dnia 9 czerwca 2013 r. przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jabłonnie Lackiej odbył się Integracyjny Piknik Rodzinny, na który zostali zaproszeni: przedszkolaki, uczniowie szkół, rodzice, pensjonariusze domów Opieki Społecznej, osoby niepełnosprawne. Wszystkich obecnych oraz zaproszonych gości: Wójta Gminy Wiesława Michalczuka, Przewodniczącego RG Stanisława Strzałę, Sekretarz Marię Kowalską, Skarbnik Grażynę Strąk, Dyrektorów placówek oświatowych i instytucji powitała dyrektor GOK Barbara Gizinska.
W części rozrywkowej swoje osiągnięcia artystyczne prezentowały przedszkolaki, uczniowie, osoby niepełnosprawne.
Wyróżnieni otrzymali nagrody rzeczowe.
Wszystkich uczestników spotkania zaproszono na mecz piłki nożnej "Jabłonianki "i "Zorzy" Sterdyń.
W przerwie spotkania częstowano wszystkich kiełbaskami z grilla i ogniska.
Najmłodszym rozdawano słodycze i zaproszono ich do wesołego miasteczka.
Do póónych godzin wieczornych bawiono się przy muzyce zespoły 'Votum".

Dzień Matki 2013

Dzień Matki 2013W dniu 25 maja 2013 r. Gminny Ośrodek Kultury w Jabłonnie Lackiej zaprosił na spotkanie z okazji "Dnia Matki". Mamy oraz zaproszonych gości powitała dyrektor GOK Barbara Gizińska.
Życzenia złożył Wójt Gminy Wiesław Michalczuk.
W części artystycznej wystąpili: Monika Koc, Danuta Dobrzyńska, Jacek Kubicki, Sandra Bazylczuk, Ola Borys.
Następnie zaproszono uczestników na tort, lampkę wina oraz kiełbaski z grilla przygotowane przez pracowników GOK.
Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

"Taniec naszą siłą" - Turniej

Turniej Tańca 2013W dniu 14 kwietnia 2013 r. członkowie sekcji tańca nowoczesnego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jabłonnie Lackiej wzięli udział w Turnieju Tańca pt "Taniec Naszą Siłą" - Węgrów 2013.
Grupa dzieci w wieku 5-6 lat zajęła III miejsce.
Grupa dzieci w wieku 10 lat i starsze zajęła VI miejsce.
Obie grupy otrzymały puchary i pamiątkowe dyplomy ufundowane przez sponsorów Turnieju.