Gródek Dwór Sp. z o.o.

To tutaj poczujecie klimat mazowieckiej wsi, zakochacie się w przyrodniczym otoczeniu, będącym rajem dla wędkarzy i ornitologów. Głodni goście koniecznie muszą odwiedzić Karczmę, którego menu oparte jest o tradycje polskie i śródziemnomorskie, a potrawy przyrządzane są z ekologicznych produktów.
Sąsiedztwo z rzeką Bug przyciąga turystów. To specjalnie dla nich organizowane są spływy kajakowe. Osobom, dla których spływy kajakowe nie są kuszącą propozycją, polecamy skorzystanie z innych atrakcji organizowanych przez ośrodek, m.in.: grzybobranie, kulig, przejażdżka bryczką, biesiada w zadaszonym patio, ognisko, grill, wędzenie ryb i wiele innych.

Gródek Dwór Sp. z o.o.

Gródek Dwór 50
NIP 823-163-11-47
GPS: 52.479480, N 22.510482 E
Mobile: +48 696 824 678
Tel./fax: 25 781 40 50
Strona Internetowa
Rezerwacje grupowe, wesela:

Zdjęcia: Gródek Dwór Sp. z o.o

Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia "Skrawek Nieba"

Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia "Skrawek Nieba" mieści się w niewielkiej wsi o nazwie Dzierzby Włościańskie, położonej w okolicy Jabłonny Lackiej oraz Sterdyni. Stajnia "Skrawek Nieba" to miejsce, w którym można rozpocząć naukę jazdy konnej, bądź też udoskonalić umiejętności nabyte dotychczas.

Dzierzby Włościańskie 60

Telefon: 607 608 595
Strona internetowa
Osoba kontaktowa - Aneta Wielga

Zdjęcia: Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia "Skrawek Nieba".

Hotel ,,Ostoja" - Wirów

Wirów 115

Telefon kontaktowy:  603 434 708

Zdjęcia: Hotel "Ostoja"

Gospodarstwo Agroturystyczne Jarosław Radzikowski

Gospodarstwo pana Jarosława położone jest nad brzegiem rzeki Bug w otoczeniu łąk i lasów. Okolica jest idealnym miejscem nie tylko dla wędkarzy i grzybiarzy, ale każdy znajdzie tutaj chwilę wytchnienia od zgiełku miast. Korzystając z atrakcji przygotowanych przez gospodarza bez wątpienia nie będziecie się nudzić. Warto udać się na przejażdżkę bryczką po malowniczej okolicy czy też wybrać się na przeprawę łodzią po rzece Bug. Jest to miejsce, w którym zorganizujecie ognisko przy akompaniamencie gospodarza, który jest muzykiem ludowy i z przyjemnością wraz ze swoją kapelą umili wam wieczory. W trosce o najmłodszych gości agroturystyki powstał plac zabaw dla dzieci. Dodatkową atrakcję miejsca stanowi niewielkie muzeum sprzętu rolniczego pochodzącego z poprzedniego wieku.

Wieska 2

Telefon:  698 346 632
Pokaż na mapie

Gospodarstwo Agroturystyczne "U Tadeona"

Gospodarstwo położone na skraju wsi, w otulinie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, w okolicy malownicza rzeka Bug oraz piękne lasy. Dom otacza duży ogród z przygotowaną dla gości altaną. Pokoje gościnne przygotowane są w oddzielnym budynku, goście mają dostęp do kuchni. Możliwość grillowania, przejażdżek bryczką.

Gródek 183
Telefon:  602 212 314